Nový Zéland: akční letenky z Milána do Aucklandu
10.1.2024

Nový Zéland: akční letenky z Milána do Aucklandu

15 748

O této nabídce

Akčních letenek k protinožcům je jako šafránu. Objeví-li se proto letenky na Nový Zéland za ceny pod 20 tisíc Kč, je to vždy zajímavá příležitost. S jednou takovou nabídkou právě přichází letecká společnost Air China, u níž pořídíte zpáteční letenky z Milána (MXP) do Aucklandu (AKL) na Severním ostrově za pěknou cenu 15 748 Kč.

Základní tarif u tohoto dopravce navíc zahrnuje bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel. Routing v obou směrech vede přes Peking (PEK), kde cestovatele čekají delší layovery. Na letišti ovšem bezplatně obdržíte tranzitní vízum, díky němuž lze vyrazit na jednodenní exkurz do města. Omezený počet termínů je k dispozici v závěru novozélandského léta, teda v únoru a březnu – viz náš přehledný kalendář níže.

Jak do Milána?

Přímé letecké spojení z Prahy (PRG) do Milána na letiště Malpensa (MXP) pravidelně zajišťují letecké společnosti easyJet a Wizz Air. Zejména v četných akcích maďarského dopravce není problém ulovit jednosměrnou letenku na této trase doslova za pár stovek!

Po sečtení celkových nákladů na cestu z Prahy do Milána (klidně i s odbaveným zavazadlem) a hlavní letenky z Milána na Nový Zéland by se cena poskládané kombinace měla pohybovat kolem 18-19 tisíc Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Novém Zélandu si rozhodně půjčte auták, který se na vaší cestě napříč ostrovy stane nezastupitelným parťákem. Přehled nabídek všech velký autopůjčoven naleznete v našem srovnávači. 

Podmínky pro cestování

Cesta na Nový Zéland

Cestování na Nový Zéland je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza (viz náš návod). Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Novém Zélandu“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Milána do Aucklandu za 15 748 Kč

Nový Zéland: akční letenky z Milána do Aucklandu


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)