Nová linka Wizz Airu z Vídně do Egypta: zimní Šarm aš-Šajch
7.10.2021

Nová linka Wizz Airu z Vídně do Egypta: zimní Šarm aš-Šajch

1 524

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air nás v posledních dnech nepřestává zásobovat skvělými novinkami. V Záletníku 34 jsme rozebírali její nové linky z Vídně do Maroka (Marrákeš) a Jordánska (Ammán s Aqabou). Včera přiletěla informace o otevření nové báze dopravce v Benátkách, odkud se od příštího roku bude létat mj. do Prahy. A dnes tu máme další pecku – novou linku z Vídně do Egypta. 

Nová linka z Vídně povede do egyptského letoviska Šarm aš-Šajch ležícího na jihu Sinajského poloostrova. Provoz na ní bude zahájen 11. ledna 2022 a dopravce ji plánuje operovat 2× týdně (úterky a soboty). Ihned po jejím oznámení máte v rezervačním systému aerolinky skvělou šanci ulovit levné letenky k Rudému moři. Zpáteční letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu aktuálně pořídíte na únorové termíny za 1 524 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Před cestou do Egypta musí všichni cestovatelé vyplnit tento vstupní formulář. Dále je třeba prokázat svou bezinfekčnost – buď negativním PCR testem (ne starším 72 hodin) nebo dokladem o dokončeném očkování (min. 2 týdny po druhé dávce). Výjimku mají děti mladší 6 let.

Více informací naleznete na a stránkách Velvyslanectví ČR v Káhiře.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Egypt, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

 • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 1. za 1 779 Kč (bez WDC za 2 287 Kč)
  • 1. – 8. 2. za 1 524 Kč (bez WDC za 2 033 Kč)
  • 8. – 15. 2. za 1 524 Kč (bez WDC za 2 033 Kč)
  • 15. – 22. 2. za 1 524 Kč (bez WDC za 2 033 Kč)
  • 22. 2. – 1. 3. za 1 524 Kč (bez WDC za 2 033 Kč)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Naplánujte si zimní výlet do Egypta

Vyrazit na jih Sinaje znamená ocitnout se v Šarm aš-Šajchu – což znamená, nevycházet z úžasu, ať trávíte čas pod vodou či nad ní! Úchvatné korálové útesy, neuvěřitelný podmořský život, kite surfing, vodní lyžování, pláže s bílým pískem, národní park Ras Mohamed, starý trh plný vůní z bylinek a koření či Farsha Café – kavárna vybudovaná ve skalách, to všechno dělá z Šarm aš-Šajchu místo nekonečné relaxace a nezapomenutelných zážitků. Chybí vám tu dotek historie? Za hodinu odsud doletíte, či za sedm doskáčete autobusem do Káhiry k Velké sfinze, pyramidám, Tutanchamonovi… a spolu s vodní dýmkou ji tu nasajete do plic i do srdce!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu za 1 524 Kč

Nová linka Wizz Airu z Vídně do Egypta: zimní Šarm aš-Šajch


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)