Norský Stavanger z Krakova na jarní termíny
15.4.2024

Norský Stavanger z Krakova na jarní termíny

od 708

O této nabídce

Zaleťte si k norským fjordům a spatřete nepopsatelné scenérie na vlastní oči. Navíc nyní ulovíte letenky za skvělou cenu, a to díky aerolince Wizz Air. Ta létá do norského města Stavanger z Krakova a nabízí zpáteční letenky od 708 Kč. Klasicky na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. A termíny? Ty jsou k mání od dubna do června letošního roku – co třeba odlet 5. a návrat 11. června?

Všechny důležité informace o dopravě z letiště a službách se dočtete v našem novém průvodci letištěm Stavanger.

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší bágl, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 1 157 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte za 1 133 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Pohádkové Norsko

Taky už vás volá divočina a vy prostě nemůžete odolat? Česko máte rádi, ale šumění moře, vůně borovic a lesní trollové vás nenechají spát? Tak obujte pohory a vydejte se po norských vrších na ikonický Preikestolen, pohlédněte dolů na obrázkový Lysefjord nebo se odvažte vstoupit na děsivý Kjerag. Zdolejte všech 4444 dřevěných schodů méně známého a přesto nádherného Florli, nebudete litovat.

Ale i Stavanger samotný toho má hodně co nabídnout. Co třeba konzervárenské muzeum, historické město nebo nejstarší norská katedrála?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si káru a vydejte se po všech nádherných místech po vlastní ose. Ideální auto najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 064 Kč na den.

Náhled letenky z Krakova do Stavangeru za 708 Kč
Norský Stavanger z Krakova na jarní termíny

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Stavanger (SVG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)