New York a Boston z Berlína v business třídě Icelandairu
27.5.2024

New York a Boston z Berlína v business třídě Icelandairu

18 807

O této nabídce

Zaleť si stylově na východní pobřeží USA za městskou poznávačkou, či třeba na nákupy. Oblíbená města New York a Boston jsou dostupná s odletem z Berlína v business třídě aerolinky Icelandair. Za cenovku 18 807 Kč pořídíš zpáteční letenky do New Yorku, severněji ležící Boston je k mání za 21 527 Kč. Termíny připadají na odlety od října do prosince, tak si dopřej pohodlnou cestu například v termínu od 15. do 22. října. Po cestě tě čeká jedna zastávka v Keflavíku, kterou si můžeš prodloužit až na 7 dní a kromě Států prozkoumat také kouzelný Island.

Business třída na palubě Icelandairu, pojmenovaná jako Saga Premium, ti přinese pohodlné sedačky, prioritní nástup, zábavu během letů, WiFi zdarma, vstup do salónků, skvělé občerstvení a mnohem více. V ceně máš také 2 odbavená zavazadla do 23 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Spojených států si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdeš na naší stránce. 

Náhled letenky z Berlína do New Yorku v business třídě za 18 807 Kč
New York a Boston z Berlína v business třídě Icelandairu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

Icelandair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)