Nejlevnější letenky z Prahy do Říma o letních prázdninách
21.6.2021

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma o letních prázdninách

538

O této nabídce

Se začátkem července rozlétá maďarská aerolinka Wizz Air dvě nové linky z Prahy. Kromě linky do Katánie na Sicílii (viz tip na levné letenky z pátku) začne dopravce létat také do Říma. Na trase mezi českou a italskou metropolí si bude konkurovat se svým největší rivalem (aerolinkou Ryanair) a cenotvorba tomuto souboji o zákazníky začíná odpovídat. Zpáteční letenky z Prahy do Říma nyní pořídíte za 538 Kč, což je skutečně hodně vymazlená nabídka! Navíc se jedná o termíny během letních prázdnin a na skvělé ceny se mohou těšit i ti, kteří nedisponují členstvím ve věrnostním klubu dopravce.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak je jeho návratnost již v případě první cesty pouze u některých termínů a je proto třeba zvážit, jestli ho využijete během nadcházejícího roku alespoň ještě jednou.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete podstoupit na některém z těchto míst přímo v Římě. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 21. 7. za 538 Kč (bez WDC za 748 Kč)
  • 21. – 28. 7. za 618 Kč (bez WDC za 1 088 Kč)
  • 28. 7. – 4. 8. za 618 Kč (bez WDC za 878 Kč)
  • 23. – 27. 8. za 748 Kč (bez WDC za 1 218 Kč)

Hurá do Říma

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Římě nebo kdekoliv jinde v Itálii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 538 Kč

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)