Nejlevnější letenky na Sicílii: z Prahy do Katánie
18.6.2021

Nejlevnější letenky na Sicílii: z Prahy do Katánie

748

O této nabídce

Začátek července se blíží a s ním i zahájení provozu na nových linkách Wizz Airu z Prahy do Itálie. Ceny letenek z Prahy do sicilského města Katánie spadly na své dosavadní minimum, což je jasný důvod ke zbystření. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie pořídíte v červencových termínech za ceny kolem jedné tisícikoruny. Ty nejlevnější v termínu od 13. do 20. července dokonce za pouhých 748 Kč, což je na letní prázdniny naprosto famózní cena!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam ve většině termínů.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete podstoupit na některém z těchto míst přímo v Katánii. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: červenec 2021
  • Příkladové termíny:
    • 6. – 13. 7. za 1 148 Kč (bez WDC za 1 668 Kč)
    • 13. – 20. 7. za 748 Kč (bez WDC za 1 138 Kč)
    • 20. – 27. 7. za 1 208 Kč (bez WDC za 1 728 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Katánii nebo kdekoliv jinde na Sicílii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ovšem nutné počítat s vyššími cenami, které se pohybují kolem 2 tisíc Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 748 Kč

Nejlevnější letenky na Sicílii: z Prahy do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)