Nejen za lyžováním do Gruzie z Prahy
29.12.2023

Nejen za lyžováním do Gruzie z Prahy

od 1 480

O této nabídce

Máte rádi lyžování, ale Alpy vám nevoní, je tam na vás moc lidí a raději byste dali přednost lyžovačce v netradiční destinaci? V tom případě je Gruzie jasná volba. Aerolinka Wizz Air nabízí levné zpáteční letenky do Gruzie z Prahy, konkrétně do města Kutaisi (KUT). Pořídíte je od 1 480 Kč, například v termínu od 12. do 19. ledna. Další termíny jsou k mání od ledna do března. Tak neváhejte a užijte si svahy Kavkazu.

Letenky za nejnižší ceny uloví členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 210 Kč. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 775 Kč za směr. Pokud si povezete lyže či snowboard rovnou z Prahy, vyjdou vás na 1 420 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nezapomenutelná Gruzie

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Preferujete-li pohodlnou přepravu po Gruzii před tradičními maršrutkami, půjčte si auto. Perfektní vůz si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu, kde vás vyjde od 496 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Očkovací certifikát i negativní test před cestou do Gruzie s klidem nechte doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Prahy do Kutaisi za 1 480 Kč
Nejen za lyžováním do Gruzie z Prahy

Bude se hodit

Letiště Kutaisi (KUT)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)