Nejen prázdninové letenky z Prahy do Estonska: Tallinn přímým letem
16.1.2024

Nejen prázdninové letenky z Prahy do Estonska: Tallinn přímým letem

2 998

O této nabídce

Letošní novinkou v nabídce nízkonákladové aerolinky Eurowings bude přímé spojení z Prahy (PRG) do Tallinnu (TLL). Provoz na lince do Estonska bude zahájen v dubnu letošního roku. Zpočátku se počítá se třemi rotacemi týdně (pondělí, čtvrtek a neděle), nimž od května přibydou ještě lety ve středu. A právě na středečních rotacích pořídíte ty nejlevnější letenky. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy do Tallinnu na vás čekají za 2 998 Kč a jsou k dispozici na velké množství termínů, vč. letních prázdnin. Kombinace letů na prodloužené víkendy (od čtvrtka do pondělí) vyjdou o 400 Kč dráže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Byť je Estonsko rozlohou nevelké, jeho poznávání vám výrazně usnadní vlastní auťák! Podívejte se na nabídku dostupných vozidel do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě!

Náhled letenky z Prahy do Tallinnu za 2 998 Kč

Nejen prázdninové letenky z Prahy do Estonska: Tallinn přímým letem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tallinn (TLL)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)