Nejen na zimní prodloužené víkendy z Prahy do Říma
2.1.2024

Nejen na zimní prodloužené víkendy z Prahy do Říma

690

O této nabídce

Tradičně levné letenky na trase z Prahy do Říma nabízí nízkonákladová aerolinka Wizz Air. Využijte dnešní drobné promo akce, která učiní letenky ještě levnějšími. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Říma (FCO) v jejím rezervačním systému totiž pořídíte za ceny od 690 Kč (cena je tradičně platná pro členy WDC, ostatní cestovatelé si drobně připlatí). K dispozici jsou nejen prodloužené víkendy (viz příkladové termíny níže), ale taktéž mnoho dalších termínů během ledna a února letošního roku. Aerolinka na trase nabízí celkem 14 týdenních rotací (3× denně  létá v pondělí/pátek, 2× denně ve středu/čtvrtek/neděli a 1× denně v úterý/sobotu).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 690 Kč

Nejen na zimní prodloužené víkendy z Prahy do Říma


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)