Neapol z Prahy nejen o letních prázdninách
17.5.2024

Neapol z Prahy nejen o letních prázdninách

od 1 020

O této nabídce

Perfektní destinací pro letní dovolenou je italská Kampánie. Malebná Neapol a oblíbené pobřeží Amalfi jsou dostupné s odletem z Prahy od 1 020 Kč, tradičně díky aerolince Wizz Air. Za super ceny pořídíš celou řadu termínů od června do srpna, tedy i o letních prázdninách. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu. Pokud poletíš alespoň ve dvou, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Tak ochutnej tu nejlepší pizzu, vykoupej se ve Středozemním moři a vydej se do Pompejí například v termínu od 10. do 17. června.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud si s sebou chceš vzít větší kabinový bágl, přikoupíš si ho v rámci služby Priority od 710 Kč za směr. Za odbavený kufr do 10 kg zaplatíš od 785 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Neapole nejen za pizzou

Když už ne kvůli ničemu jinému, tak kvůli pizze! Právě v Neapoli tenhle božský pokrm vzniknul, a právě tady nejvíce stojí za ochutnání. Na tenoučké vrstvě těsta se zapékají ty nejlepší rajčata a lahodná mozzarella zásadně jen z bůvolího mléka. Do toho z ulic slyšíš pokřikování a hlučný život vášnivé Itálie, to není ale špatně, naopak, je to prostě jiný svět. Město je jak kdyby kropené kostely, paláci i majestátními hrady, plné umění a nádherné architektury. Projdi se třídou Via San Gregorio Armeno neboli vánoční alejí, pyšnící se celoroční výstavou slavných neapolských presepi neboli betlémů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si v Neapoli auto a vydej se po malebné Kampánii. Perfektní kára na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 911 Kč na den.

Náhled letenky do města Neapol z Prahy za 1 020 Kč
Neapol z Prahy nejen o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)