Na zimní prodloužený víkend do Toskánska: Pisa z Prahy
2.12.2021

Na zimní prodloužený víkend do Toskánska: Pisa z Prahy

398

O této nabídce

Čtvrtek je ve znamení tipů na levné letenky z Prahy do Itálie. Při pohledu do dnešní nabídky Ryanairu tomu ani nemůže být jinak. Již dopoledne jsme vám servírovali tip na letenky z Prahy do Benátek za 399 Kč a nyní se na Apeninském poloostrově přesuneme ještě o kousek jižněji. Další destinací, kam pořídíte levné letenky je Pisa. Z Prahy si do Toskánska zaletíte na prodloužené lednové víkendy za 398 Kč. Odlety jsou naplánovány na sobotní pozdní odpoledne a návraty potom na úterní večer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák vám cestování po Toskánsku velice usnadní. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. Půjčení auta vyjde v příkladovém termínu na cca 1 500 Kč / prodloužený víkend (3 dny).

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 398 Kč

Na zimní prodloužený víkend do Toskánska: Pisa z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)