Na lednové prodloužené víkendy z Prahy do Benátek
2.12.2021

Na lednové prodloužené víkendy z Prahy do Benátek

399

O této nabídce

Ryanair si na dnešek pro cestovatele přichystal zlevněné letenky z Prahy do Itálie v lednových termínech. Využijte toho a vypravte se na prodloužený víkend (od pátku do neděle) z Prahy do Benátek. Zpáteční letenky ulovíte za skvělou cenu 399 Kč. Za necelé čtyři stovky jsou v době psaní příspěvku dostupné dva prodloužené lednové víkendy (první a poslední). V případě dvou dalších si pár stovek připlatíte, nicméně každou zpáteční letenku za cenu kolem jedné tisícikoruny lze považovat za velmi pěkný úlovek.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 399 Kč
Na lednové prodloužené víkendy z Prahy do Benátek

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)