Na Tchaj-wan z Mnichova s odbaveným zavazadlem
24.11.2023

Na Tchaj-wan z Mnichova s odbaveným zavazadlem

11 272

O této nabídce

Nechte se unést nádherným Tchaj-wanem, kam se akční letenky objevovaly převážně z maďarské Budapešti. Nyní pořídíte letenky na Tchaj-wan z Mnichova s odbaveným zavazadlem za 11 272 Kč na křídlech společnosti Air China. Za tuto cenu pořídíte širokou škálu termínů od ledna do května příštího roku a najdete je v našich kalendářích. Prozkoumejte Tchaj-wan například v termínu přes Velikonoce od 17. března do 2. dubna. Po cestě vás čeká jeden přestup v čínské Šanghaji (PVG) a cílovým přístavem bude hlavní město Tchaj-pej (TPE).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo od 23 kg a kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Na dechberoucí Tchaj-wan

Jedinečný kus země dělící Jihočínské moře od Filipínského, portugalskými objeviteli kdysi pojmenován Ilha Formosa, neboli krásný ostrov. Svému jménu skutečně dostává, mísí v sobě nádheru nespoutané přírody a nepoznaných míst, super moderní metropoli a neuvěřitelně vstřícný lid. Poznejte tuhle netradiční destinaci, zůstaňte na pár dní v hlavním městě Taipei, tolik toho nabízí. Například starobylý chrám Longshan ovoněný východním náboženstvím, úchvatné sbírky čínského umění, a celému panoramatu dominující neskutečnou Taipei 101, věž ve tvaru bambusu, symbolizující dlouhověkost. Poctěte svou návštěvou rokli Taroko a její Svatyni věčného jara, vnímejte magický klid obklopující jezero Slunce a Měsíce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tchaj-wan a přestup v Číně

Na Tchaj-wan nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Ani při přestupu v Číně nepotřebujete očkování ani negativní test. Během tranzitu obdržíte tranzitní víza zdarma. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova na Tchaj-wan za 11 272 Kč
Na Tchaj-wan z Mnichova s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)