Na Srí Lanku z Krakova se zastávkou v Abú Dhabí
21.4.2022

Na Srí Lanku z Krakova se zastávkou v Abú Dhabí

2 577

O této nabídce

Maďarská aerolinka Wizz Air hlásí další  novinku z blízkých polských letišť. Tou je nová linka z Krakova do Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech, která začne být obsluhována od 2. června 2022. Dopravce počítá s frekvencí dvou letů týdně (čtvrtky a neděle). My této novinky v letovém řádu využijeme k poskládání netradiční kombinace letenek na Srí Lanku. Blízkovýchodní odnož Wizz Airu totiž taktéž od června začne létat na nové lince z Abú Dhabí do Mattaly na jihu ostrova.

Ideální kombinaci letenek (vždy s jednou nocí v Abú Dhabí) poskládáte na nedělních odletech z Krakova a středečních návratech ze Srí Lanky. Kombinace dvou zpátečních letenek vás vyjde na naprosto skvělou cenu 2 577 Kč!

Uznáváme, že to rozhodně není výlet pro každého, neboť vás čekají celkem čtyři pětihodinové lety v úzkotrupém Airbusu A321 od Wizz Airu. Drobné riziko spočívá v částečné nevyzpytatelnosti maďarské aerolinky, která v poslední době proslula častějšími změnami ve svém letovém řádu – ty by teoreticky mohly jinak pěkně poskládaný itinerář nabourat (např. delší zastávkou v Emirátech). V případě změny letového řádu lze refundovat jen dotčenou zpáteční letenku (vy zakoupíte dvě separátní). Na druhou stranu náš cestovatelský duch rozhodně říká, že i za toto potenciální riziko nákup níže uvedených letenek stojí. Získat totiž můžete daleko víc, než ztratit. 🙂

PS: Určitě jste také zaregistrovali zprávy o ekonomické krizi, která momentálně Srí Lanku sužuje. Pěkně je aktuální situace shrnuta a vysvětlena v tomto článku.

Podmínky pro cestování

Cesta do světa

Základní predispozicí k úspěšnému absolvování tohoto výletu je očkovací certifikát (žádné negativní testy nebudou potřeba). Ten se bude hodit při cestě do Spojených arabských emirátů i na Srí Lanku. Nezapomeňte také na elektronická víza pro vstup na Srí Lanku.

Detailní informace o podmínkách cestování do jednotlivých destinací, přehled aktuálních lokálních opatření i užitečné odkazy (nejen na formuláře) naleznete v našich průvodcích:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2022
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 23. 6. za 2 577 Kč
   • Krakov – Abú Dhabí -> 12. – 23. 6. za 192 PLN (1 008 Kč)
   • Abú Dhabí – Mattala -> 13. – 22. 6. za 258 AED (1 569 Kč)
  • 3. – 14. 7. za 2 577 Kč
   • Krakov – Abú Dhabí -> 3. – 14. 7. za 192 PLN (1 008 Kč)
   • Abú Dhabí – Mattala -> 4. – 13. 7. za 258 AED (1 569 Kč)
 • Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Krakova do Abú Dhabí za 1 008 Kč

Na Srí Lanku z Krakova se zastávkou v Abú Dhabí

Náhled letenky z Abú Dhabí do Mattaly za 1 569 Kč

Na Srí Lanku z Krakova se zastávkou v Abú Dhabí


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)