Na skok do italské Boloni aneb jednodenní trip z Prahy
28.1.2022

Na skok do italské Boloni aneb jednodenní trip z Prahy

518

O této nabídce

Itálie zrevidovala podmínky vstupu do země a od 1. února budou moci opět očkovaní a uzdravení cestovatelé plánovat výlety na Apeninský poloostrov, aniž by jim cestu znepříjemňovala povinnost předkládat negativní test. Využijte této novinky a naplánujte si víkendový výlet do italské Boloni. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky z Prahy za parádní cenu 518 Kč. Odlety jsou naplánovány na sobotní podvečer a návraty na nedělní večer. Na italské půdě strávíte reálně cca 25 hodin a nebudete potřebovat ani jeden den dovolené.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Nově vám při cestě do Itálie postačí doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Boloni

„La dotta, la rossa e la grassa“, přezdívá si půvabná Boloňa. La dotta neboli vzdělaná, na její půdě totiž hrdě stojí první univerzita našeho kontinentu, už téměř tisíc let stará. La rossa, čili červená, podle jejích terakotových střešních tašek ozdobně lemujících křivolaké uličky. La grassa, ta tučná, vonící hovězím ragú, čerstvě strouhaným parmazánem a tradiční mortadellou. Boloňa si žije svým klidným a okouzlujícím životem, toulejte se bezcílně městem a nasajte tu atmosféru. Navštivte katedrálu San Petronio, náměstí Piazza Maggiore i boloňskou šikmou věž Asinelli.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Boloně za 518 Kč

Na skok do italské Boloni aneb jednodenní trip z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)