Na Sardinii: Olbia z Vídně v dubnu a květnu
3.2.2022

Na Sardinii: Olbia z Vídně v dubnu a květnu

464

O této nabídce

Vyrazte během jarních měsíců na Sardinii. V rezervačním systému růžové aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky do Olbie. Zpáteční letenky z Vídně na severovýchodní pobřeží Sardinii ulovíte za pěknou cenu 464 Kč. K dispozici je bohatý výběr z termínů napříč dubnem a květnem. Dopravce bude linku obsluhovat 2× týdně, vždy v úterý a sobotu. Zaleťte si proto na Sardinii na prodloužený víkend nebo klidně na celý týden.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset trochu připlatit (cca 10 € za zpátečních letenku) anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí v případě nákupu dalších letenek a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Nově vám při cestě do Itálie postačí doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Sardinii

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vyjde na cca 500 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Olbie za 464 Kč

Na Sardinii: Olbia z Vídně v dubnu a květnu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)