Na safari: z Budapešti do Keni
22.9.2023

Na safari: z Budapešti do Keni

od 7 937

O této nabídce

Hledáte levné letenky do Afriky na příští rok? Tak to jste tu správně. Spolupráce aerolinek Brussels Airlines a Lufthansy totiž přináší letenky z Budapešti do Keni, konkrétně do hlavního města Nairobi (NBO), jejichž cena začíná na 7 937 Kč. Za tuto cenu ulovíte termíny například s odletem 3. a návratem 13. června. Další termíny jsou k mání v květnu a červnu příštího roku. Po cestě vás čeká jeden přestup, zpravidla v Bruselu (BRU) a Frankfurtu (FRA).

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 23 100 HUF v jednom směru, tedy asi 1 455 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Za dobrodružstvím do Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Pro vstup do Keni potřebujete víza, která si obstaráte online na oficiálních stránkách za 51 USD. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Budapešti do Keni za 7 937 Kč
Na safari: z Budapešti do Keni


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Nairobi (NBO)

Brussels Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)