Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně
14.1.2022

Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně

10 592

O této nabídce

Ve středu jsme vám přinesli tip na levné letenky do Keni od 10 993 Kč, nicméně na safari se můžete vydat i do sousední Tanzanie. V nabídce leteckých společností Ethiopian Airlines a Qatar Airways pořídíte zpáteční letenky z Vídně na letiště Kilimandžáro od 10 592 Kč. Za tuto cenu nabízí letenky nejkvalitnější africká aerolinky. Za cca o tisícikorunu dražší letenky jsou pak k mání také v nabídce prémiové aerolinky z Perského zálivu. Zaleťte si na safari do severní Tanzanie a navštivte vyhlášené národní parky jako Serengeti,  Lake Manyara nebo Tarangire.

Routingy obou dopravců zahrnují jeden přestup v každém směru. Poletíte-li na křídlech Ethiopanů, bude se jednat o pohodlné přestupy v Addis Abebě. V případě letu na křídlech Qatarců vás budou čekat přestupy v Dauhá. Pro cestu do Tanzanie vybírejte středeční odlety, které slibují svižný přestup v Kataru. Na zpáteční cestě se bohužel nevyhnete nočnímu přestupu tamtéž.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tanzanie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na safari  do Tanzanie

Za krásami černého kontinentu, za nespoutanou přírodou, za vysokými fíkovníky, vznešenými žirafami, za vší tou dechberoucí nádherou. Objevte Tanzanii a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se jejich střety i symbiózou. Národním parkem Serengeti každoročně táhne nekončící stádo pakoňů, vířící zeminu dusotem kopyt. Jezero Manyara je napajedlem tvorstva ze širého okolí, národní park Ngorongoro sdružuje zvířata v obřím kráteru vyhaslého vulkánu. V oblasti Tarangire rostou bájné baobaby a deštnými lesy v Gombe se ozývá volání šimpanzů. Tohle je Afrika.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kilimandžára za 10 592 Kč
Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně
Náhled letenky z Vídně do Kilimandžára za 11 565 Kč

Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)