Na prodloužené víkendy z Prahy do Krakova
12.1.2022

Na prodloužené víkendy z Prahy do Krakova

258

O této nabídce

V aktuální výprodejové akci aerolinky Ryanair pořídíte letenky z Prahy do vybraných evropských destinací za hubičku. Včera jsme vám přinesli tip na levné letenky do švédského Göteborgu za 258 Kč, dnes přidáváme další na letenky do polského Krakova za stejnou cenu. Zpáteční letenky z Prahy do Krakova na lednové prodloužené víkendy ulovíte v rezervačním systému aerolinky za parádní cenu 258 Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Před cestou do Polska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / uzdravení (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Polsko“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Polsko momentálně spadá do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Krakova

Neprávem opomíjený, s úchvatnou historií, přátelskou atmosférou a překvapením na každém rohu! To je polský Krakov! Navštivte jej – budete stát vlastníma nohama na největším středověkém náměstí v Evropě se starobylou 70 m vysokou radniční věží. Na vlastní oči spatříte impozantní Wawel – hrad, který byl přes 500 let útočištěm polských králů. Vlastní husí kůži ucítíte v dračí jeskyni, kde žil kdysi drak trýznící místní lid, než mu princ Krak (odtud Krakow) uťal hlavu. A na vlastní chuťové buňky vyzkoušíte dokonalé místní pirožky plněné vším, co si umíte i neumíte představit, abyste pak stěží vlastními slovy popisovali, jak mimořádný Krakov je!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Krakova za 258 Kč

Na prodloužené víkendy z Prahy do Krakova


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)