Z Prahy do švédského Göteborgu
11.1.2022

Z Prahy do švédského Göteborgu

258

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Ryanair dnes zlevnila letenky na leckterých trasách. Jednou takovou je i linka z Prahy do švédského Göteborgu. Zpáteční letenky na lednové prodloužené víkendy pořídíte za úsměvnou cenu 258 Kč. Odlety jsou naplánované na páteční odpoledne, zatímco návraty na nedělní podvečer. Okysličte si leden a vyrazte na víkend do jihozápadního Švédska.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Před cestou do Švédska je nutné disponovat negativním testem. Na místě se ale bude hodit také  doklad o očkování (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švédsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Pokud oželíte určitý standard ve formě vlastního sociálního zařízení, můžete s vlastním pokojem v tomto Göteborg Hostelu za 501 Kč/os./noc. Větší komfort vám poskytne tento útulný tříhvězdový Comfort Hotel City za 920 Kč/os./noc včetně snídaně.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 258 Kč

Z Prahy do švédského Göteborgu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)