Na prodloužené víkendy z Krakova do Osla
24.4.2024

Na prodloužené víkendy z Krakova do Osla

od 572

O této nabídce

Pro cestovatele s Moravskoslezského kraje, kteří mají dobře dostupné letiště v Polsku, máme dnes tip na prodloužené víkendy v norském hlavním městě. Zpáteční letenky z Krakova do Osla nabízí levně klasicky aerolinka Wizz Air, a to od 572 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou klasicky členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Za nízké ceny pořídíte prodloužené víkendy během celého května i června, například od pátku 7. do úterý 11. června.

V ceně máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 1 198 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg si přikoupíte od stejné částky za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Prodloužené víkendy v Oslu

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Krakova do Osla za 572 Kč

Na prodloužené víkendy z Krakova do Osla


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)