Na prodloužené víkendy do italské Apulie: z Prahy do Bari
11.11.2022

Na prodloužené víkendy do italské Apulie: z Prahy do Bari

718

O této nabídce

Levné letenky do italského regionu Apulie ulovíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Prahy do Bari na zimní prodloužené víkendy pořídíte za 718 Kč (v případě dispozice členstvím ve WDC, ostatní cestovatelé zaplatí 1 218 Kč). K dispozici jsou prodloužené víkendy od čtvrtka do neděle během prvního kvartálu kalendářního roku 2023.

V nabídce konkurenční aerolinky Ryanair ulovíte dokonce lednové letenky na čisté víkendy, tj. bez nutnosti čerpat dovolenou. Odlety z Prahy jsou naplánovány na pátek večer a návraty do nedělní podvečer. V tomto případě vás zpáteční letenky z Prahy do Bari na víkendovou otočku vyjdou na 12 stovek.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za poznáváním Apulie

Bari je nádherné město ležící v Apulii na samém jihu Itálie. Mísí se v něm působivé kontrasty, staré a nové, hlučné i klidné. Bari Vecchia je poseto bazilikami a úchvatnými kostely a v ulicích tam opálené Italky ručně tvarují těstoviny orecchiette. Z balkónů tam visí barevné prádlo a pod ním se hlasitě prohánějí skútry. Pobřeží je v Apulii lemováno nejen zlatavými písky, ale také přístavy s vůní čerstvých ryb, kde rybáři prodávají své úlovky a opravují sítě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V zimních měsících není problém si pronajmout vůz za rozumnou cenu = cca 600 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 718 Kč

Na prodloužené víkendy do italské Apulie: z Prahy do Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)