Na prodloužené víkendy do Estonska díky nové lince z Prahy do Tallinnu
4.3.2024

Na prodloužené víkendy do Estonska díky nové lince z Prahy do Tallinnu

2 398

O této nabídce

Již 31. března zahájí německá nízkonákladová aerolinka Eurowings provoz na nové lince z České republiky do Estonka. Na trase z Prahy do Tallinnu bude jediným provozovatelem a cestovatelům nabídne tři lety týdně (pondělí, čtvrtek, neděle) – od května přidá navrch ještě středeční rotaci. Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy (PRG) do Tallinnu (TLL) ulovíte v rezervačním systému dopravce za 2 398 Kč, a to v termínu od 11. do 14. dubna. Vyrazte do Estonska na prodloužené víkendy od čtvrtka do neděle/pondělí prakticky po celé jaro a léto, kdy se ceny zpátečních letenek pohybují mezi 3 a 4 tisíci Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Byť je Estonsko rozlohou nevelké, jeho poznávání vám výrazně usnadní vlastní auťák! Podívejte se na nabídku dostupných vozidel do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě!

Náhled letenky z Prahy do Tallinnu za Kč

Na prodloužené víkendy do Estonska díky nové lince z Prahy do Tallinnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tallinn (TLL)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)