Na Mauricius z Prahy v hlavní sezóně se 2 ks odb. zavazadel
9.5.2023

Na Mauricius z Prahy v hlavní sezóně se 2 ks odb. zavazadel

12 414

O této nabídce

Další destinací nabízenou Turkish Airlines za skvělou cenu je nádherný exotický ostrov v Indickém oceánu. Zpáteční letenky na Mauricius z Prahy ulovíte za 12 414 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku a příkladovým termínem je odlet 20. února a návrat 5. března. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Skvělým benefitem je to, že si s sebou do ráje můžete vzít rovnou dvě odbavená zavazadla do 23 kg na osobu, poté příruční zavazadlo a osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů bude podáváno teplé občerstvení a vybrat si můžete z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty na Mauricius

Pro cesty na Mauricius nepotřebujete očkování ani test, před odletem však vyplňte příjezdový formulář. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Rajský Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 414 Kč
Na Mauricius z Prahy v hlavní sezóně se 2 ks odb. zavazadel

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)