Na Kapverdy z Mnichova – letenky na ostrov Sal
18.1.2024

Na Kapverdy z Mnichova – letenky na ostrov Sal

9 995

O této nabídce

Za začátku roku jsme vám přinesli tip na letenky na Kapverdy, a to na ostrov Boa Vista za 8 393 Kč. Pokud máte v hledáčku spíš ostrov Sal, tak to je dnešní tip přesně pro vás. Na Kapverdy si tradičně zaletíte z Mnichova na křídlech aerolinky TAP Air Portugal, díky níž pořídíte letenky na Sal za 9 995 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do května a najdete je v našich kalendářích. Po cestě vás čeká přestup v Lisabonu, který si můžete naplánovat i tak, že stihnete prohlídku města. Prozkoumejte krásy Kapverd například v termínu od 12. do 23. února.

Všechny důležité informace o letišti na ostrově Sal najdete v našem novém průvodci.

V ceně letenky máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde v rámci tarifu Basic, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 10 737 Kč. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Objevte ostrov Sal

Ostrov Sal, lemovaný bělostnými písečnými plážemi, je ideální dovolenkovou destinací. Koktejl žáru tropů, pohodového života a nesčetného množství aktivit je důvodem, proč je Sal tolik oblíbený. Navštivte Černou pláž u městečka Santa Maria, hrajte si ve vlnách na surfu, windsurfu nebo kitesurfu. Jeďte na výlet do solného dolu Salinas, smočte svá těla v blahodárné koupeli. Půjčte si čtyřkolku a poznejte africkou scenérii po vlastní ose. Užijte si eco tour za mořskými želvami anebo se rovnou ponořte pod hladinu, spatřit můžete rejnoky, barevné rybičky a s trochou štěstí (anebo smůly?) i žraloky citronové.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdy

Před odletem si nezapomeňte vyplnit formulář a zaplatit poplatku ve výši a asi 800 Kč. Očkování a negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Náhled letenky z Mnichova na Sal za 9 995 Kč
Na Kapverdy z Mnichova – letenky na ostrov Sal

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Sal (SID)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)