Kapverdské ostrovy: z Mnichova na Boa Vistu v první půlce letošního roku
5.1.2024

Kapverdské ostrovy: z Mnichova na Boa Vistu v první půlce letošního roku

8 393

O této nabídce

Možností, jak individuálně cestovat na Kapverdské ostrovy a zároveň nezaplatit majlant za letenky, nebývá mnoho. Když už se akční letenky objeví, tradičně za ni stojí letecká společnost TAP Air Portugal. To je i případ aktuálně dostupných letenek z německého Bavorska za sympatické ceny. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) na Boa Vistu (BVC) pořídíte za 8 393 Kč. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel, s nimiž byste týden na ostrově měli zvládnout. A pokud náhodou ne, tak vyšší tarif „Basic“ (vč. odbaveného zavazadla) je dostupný za drobný příplatek ve výši cca 800 Kč. Routing vás v obou směrech povede přes portugalský Lisabonu (LIS).

Veškeré informace o letišti v Boa Vista (BVC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (letištní bezpečnostní taxa) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Náhled letenky z Mnichova na Kapverdské ostrovy za 8 393 Kč

Kapverdské ostrovy: z Mnichova na Boa Vistu v první půlce letošního roku


Bude se hodit

Letiště Boa Vista (BVC)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)