Na jednodenní otočku z Prahy do Říma
4.1.2022

Na jednodenní otočku z Prahy do Říma

258

O této nabídce

Přinášíme vám tip na letenky z Prahy do Říma, o nichž by bylo hříchem se nezmínit. Vyrazte doslova na otočku do italské metropole v závěru měsíce ledna. Zpáteční letenky z Prahy do Říma vás vyjdou na směšných 258 Kč. Odlet je v neděli před polednem a návrat do České republiky přesně po 24 hodinách. Nejlevnější letenky ulovíte přímo v rezervačním systému aerolinky Ryanair. V prvním termínu za uvedenou cenu v době psaní příspěvku zbývalo 5 ks letenek a v posledních lednových dnech rovných 10 ks.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 258 Kč

Na jednodenní otočku z Prahy do Říma


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)