Na Floridu: přímým letem z Berlína do Miami
18.7.2023

Na Floridu: přímým letem z Berlína do Miami

8 718

O této nabídce

Již v našem posledním magazínovém článku „Záletník 101“ jsme vás informovali o expanzi norské nízkonákladové aerolinky Norse Atlantic Airways na linkách do Miami (MIA). Jednou takovou bude i nové spojení z nedalekého Berlína (BER), odkud bude dopravce přímé lety na Floridu provozovat počínaje 15. prosincem 2023 (s frekvencí jednoho letu týdně – ve směru do USA v pátek, ve směru do Evropy budou odlety ve čtvrtek večer). V rezervačním systému aerolinky momentálně ulovíte nejlevnější zpáteční letenky z Berlína do Miami za 8 718 Kč. Dostupné jsou na kratší i delší termíny během prvních třech kalendářních měsíců roku 2024.

Veškeré informace o letiště v Miami (MIA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších destinací na Floridě, naleznete v našem novém průvodci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Miami za 8 718 Kč

Na Floridu: přímým letem z Berlína do Miami


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Miami (MIA)

Norse Atlantic Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)