Na exotický Mauricius z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel
26.7.2023

Na exotický Mauricius z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

12 881

O této nabídce

Panoramata jako ze žurnálu najdeš na Mauriciu. Díky spolupráci aerolinek Kenya Airways, KLM a Air France se na Mauricius podíváš z Prahy za 12 881 Kč. V ceně letenky máš rovnou 2 odbavená zavazadla a termíny ulovíš během letošního listopadu a prosince. Vydej se na tuto perlu Indického oceánu například od 11. do 22. listopadu. Po cestě tě čekají dva přestupy: v Paříži (CDG) nebo Amsterdamu (AMS) a v Nairobi (NBO). 

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máš rovnou 2 odbavená zavazadla s váhovým limitem 23 kg/ks. Na palubu si vezmeš kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 25 × 35 cm a osobní věc. Na dálkových linkách se těš na jídlo a pití zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nech se uchvátit panoramaty Mauricia

Spisovatel Mark Twain navštívil Mauricius a napsal, že Bůh nejdřív vytvořil tento ostrov a až podle něj pak stvořil nebeský ráj. A opravdu, tyrkysové laguny Indického oceánu, lemovány pásem bělostných pláží a pod vodou kopírovány barvami korálového útesu, oplývají rajskou krásou. Vnitrozemí chrání před paprsky slunce klenba deštných lesů se zvukovou kulisou šumění vodopádů, oblohou poletují ptáci. Botanická zahrada Sir Seewoosagur Ramgoolam dává na odiv exotickou floru, podmořský život je tak skvostný, že potápěči pod hladinou roní slzy štěstí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius a přestup v Keni

Před příletem na Mauricius si nezapomeň vyplnit příjezdový formulář, což je jediná podmínka vstupu do země. Při tranzitu v Keni vám budou udělena tranzitní víza. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus na Mauriciu“ a „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 881 Kč
Na exotický Mauricius z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Kenya Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)