Na Aljašku z Frankfurtu přímým letem po celé léto
5.5.2023

Na Aljašku z Frankfurtu přímým letem po celé léto

od 11 762

O této nabídce

Jarní a letní letenky na Aljašku přímým letem z Evropy? A proč ne! Aerolinky Condor a Eurowings Discover nabízí zpáteční letenky na Aljašku z Frankfurtu přímým letem od 11 762 Kč. Za tuto cenovku si zaletíte od 18. do 25. května a další termíny od května do srpna pořídíte o trochu dráž. K mání je i několik termínů přes červencové státní svátky. Cílovou destinací pro vás bude město Anchorage, které je skvělým výchozím bodem pro poznávání divoké Aljašky.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (klasicky malý batoh či kabelku). Potřebujete-li odbavené zavazadlo, kupte si tarif Economy Clasic, který vás vyjde o necelé 2 000 dráž za zpáteční letenku. Během letu bude podáváno teplé jídlo na výběr bude z široké nabídky nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Spojené státy americké tento týden oznámily, že ruší povinnost předkládat očkovací certifikát před letem. Na Aljašku se tedy mohou podívat všichni cestující bez rozdílu. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Nezapomeňte si však udělat elektronickou registraci ESTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Divoká, nespoutaná a přesto okouzlující

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejlepší způsob jak se pohybovat po Aljašce je půjčeným autem, které si rezervujte předem přes naši autopůjčovnu.

Náhled letenky z Frankfurtu do Anchorage za 11 762 Kč
Na Aljašku z Frankfurtu přímým letem po celé léto

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)