Mexiko: z Mnichova na pláže do Cancúnu
12.4.2021

Mexiko: z Mnichova na pláže do Cancúnu

9 715

O této nabídce

Na konci minulého týdne jsme vám přinesli tip na parádní letenky z Vídně do Mexika. Jednalo se o letenky do hlavního města Ciudad de México za 9 507 Kč. Dnes v zajímavých tipech na letenky do této středoamerické země budeme pokračovat a podíváme se na letenky do Cancúnu. V nabídce leteckých společností Air Europa (reálně bude lety operovat ona) a AeroMéxico nalezneme pěkné letenky z Mnichova do Cancúnu za 9 715 Kč. Za sněhobílými plážemi i mayskými památkami na poloostrov Yucatán se můžete vypravit prakticky po celý rok. Nejbližší termíny (odlety v dubnu či v květnu) naleznete v našem kalendáři. Pokud však výlet do Mexika plánujete až na podzim či v zimě, přijdete si na své v tomto kalendáři. Cestou vás v obou směrech čeká jeden rychlý a pohodlný přestup v Madridu. Příjemným bonusem je také odbavené zavazadlo, které inzerovaný tarif již obsahuje.

Letenky z Mnichova do Cancúnu jsou dostupné jsou i termíny přes vánoční svátky. Jako například ten od 22. prosince 2021 do 9. ledna 2022 >> REZERVUJ ZDE

Proč do Cancúnu?

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Mexiko, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR (nově stačí i antigenní) test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Mexiku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna anebo s rezervací ubytování ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty).

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 9 715 Kč

Mexiko: z Mnichova na pláže do Cancúnu

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu na Vánoce za 9 727 Kč

Mexiko: z Mnichova na pláže do Cancúnu


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

Aeromexico

Air Europa

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)