Levné letenky z Vídně do Mexika – Mexico City po celý rok
8.4.2021

Levné letenky z Vídně do Mexika – Mexico City po celý rok

9 507

O této nabídce

Čekáte na levné letenky do Mexika? Pak vám dozajista udělá radost tarif letecké společnosti Iberia. Ta nabízí zpáteční letenky z Vídně do Mexico City za skvělou cenu 9 699 Kč. Zaletět si do Mexika můžete prakticky po celý rok, neboť dostupných termínů je skutečně mnoho. Příští týden, během letních prázdnin nebo třeba na Vánoce. V našich kalendářích (duben – září nebo říjen – únor 2020) si vybere každý. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. V obou směrech vás čeká delší přestup na letišti v Madridu, nocování se ovšem vyhnete.

A pokud byste plánovali během cest po Mexiku zavítat až na poloostrov Yucatán, tak si můžete jednu cestu ušetřit a vracet se do Evropy z Cancúnu. Parádní open-jaw letenky po ose Vídeň – Mexico City & Cancún – Vídeň pořídíte i ve vánočním termínu za 9 507 Kč!

Letenky Iberie jsou v současné době flexibilní. Pokud by vaši cestu měla ovlivnit nemoc COVID-19, není všechno ztraceno. Podívejte se na kompletní podmínky flexibilních letenek dopravce.

Viva la Mexiko!

Nechte svá těla se svobodně rozvlnit do latinskoamerických rytmů, temperament a živost Mexika vás polapí. Historie, tak moc pestré barvy, pálivá ale lahodná chuť místních pokrmů, panenská příroda, nekončící pláže, azurové moře, ruiny a pralesy. Ač Mexiko nejspíš máte z filmů spjaté s drogovými kartely a vysokou kriminalitou, věřte, že vás překvapí. Navštivte za brzkého rána, když se zpěv ptáčků teprve probouzí a z temně zelených deštných lesů stoupá pára, úchvatný komplex mayských pyramid Palenque. Prohlédněte si z výšky kaňony Barrancas del Cobre, pohled dolů z vlaku vám podlomí kolena. Stůjte v úžasu před masivními vodopády Cascada de Tamul. Projděte se městem Puebla, kachličkové domy dodávají pocit naprostého venkova. A všude voní tortilly a nachos a šťavnaté guacamole, do toho omamná chuť tequily a muži v sombrérech… Všichni jsou už v Mexiku, Buenos Días tak taky jdi!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Maxiko, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR (nově stačí i antigenní) test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Mexiku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna anebo s rezervací ubytování ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty).

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Vídně do Mexico City 9 699 Kč

Levné letenky z Vídně do Mexika – Mexico City po celý rok

Náhled letenky z Vídně do Mexico City s návratem z Cancúnu za 9 507 Kč

Levné letenky z Vídně do Mexika – Mexico City po celý rok


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Vídeň (VIE)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)