Mexiko: Cancún z Mnichova
24.2.2023

Mexiko: Cancún z Mnichova

11 469

O této nabídce

Hola! Přemýšlíte, kde si prodloužit léto? S řešením přichází aerolinka TAP Portugal, která nabízí letenky z Mnichova do mexického Cancúnu za krásných 11 469 Kč. Termíny jsou dostupné od září do listopadu a využít můžete také podzimní státní svátky. Jedním takovým termínem může být například odlet 19.9. a návrat 28.9., kdy využijete volný čtvrtek. Pokud chcete vyrazit v hlavní sezóně, dostupné jsou také termíny od prosince do února příštího roku za 12 487 Kč. Po cestě vás čeká přestup v Lisabonu v obou směrech a pokud vás láká i rychlá poznávačka tohoto malebného města, můžete si zakoupit lety i s několikahodinovým přestupem.

Do Mexika si za tuto cenovku můžete vzít jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg a jednu osobní věc (klasicky laptop nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, vyberte si tarif Basic za 13 840 Kč (tarif Basic vás vyjde levněji než dokoupení samostatného zavazadla). Můžete se také těšit na teplé jídlo a širokou nabídku nápojů na dlouhém letu.

Podmínky pro cestování

Cesty do Mexika

Pro cesty do Mexika nepotřebujete očkování, test ani formulář. Aktuální informace a opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Další příjemnou skutečností je to, že pro vstup na mexické území není třeba ani vízum.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm (do 10 kg) + osobní věc
  • Dostupnost:
    • září – listopad 2023 za 11 469 Kč
    • prosinec 2023 – únor 2024 za 12 487 Kč
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Mayské památky, sněhobílé pláže a přírodní bohatství – to je Yucatán

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Yucatánský poloostrov nejlépe prozkoumáte pomocí půjčeného automobilu. Auto dle vašich přání a potřeb si můžete zarezervovat přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího auta na dva týdny vás vyjde přibližně na 8 280 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 11 469 Kč

Mexiko: Cancún z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)