Mauricius z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel
15.2.2023

Mauricius z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

12 748

O této nabídce

Tyrkysové moře, liduprázdné pláže a prostě pohoda, to je Mauricius –  nádherný ostrovní stát v Indickém oceánu. Zpáteční letenky na Mauricius z Prahy nabízí společnost Kenya Airways za 12 748 Kč. Termíny jsou dostupné od září do prosince a k cestě můžete využít i podzimní státní svátky, například od 24.9. do 2.10. Po cestě vás čekají dva přestupy – jeden v Evropě (Francii či Nizozemí) a jeden v Keni. Evropské lety mezi Prahou a Amsterdamem jsou operovány společností KLM a do Paříže vás donesou letouny Air France.

S sebou do ráje si můžete vzít dokonce 2 kusy odbavených zavazadel do 23 kg, jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 25 cm a hmotnosti do 12 kg a osobní věc. Na kratších letech dostanete malé občerstvení a na dlouhých letech je podáváno teplé jídlo.

Podmínky pro cestování

Cesty na Mauricius

Pro cesty na Mauricius již nepotřebujete negativní test ani očkování. Na veřejnosti nemusíte nosit ochranu dýchacích test, ale existují výjimky – například letiště či hromadná doprava. Stále platí povinnost před cestou vyplnit příjezdový formulář.

Pro transit v Keni potřebujete očkovací certifikát nebo negativní PCR test (ne starší než 72 hodin). Transit v Nizozemí a Francii je zcela bez omezení. Pro aktuální opatření a více informací navštivte naše stránky  „Koronavirus v Keni“ / „Koronavirus ve Francii“ / „Koronavirus v Nizozemsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: snadno přes náš vyhledávač nebo přímo na stránkách Kenya Airways
 • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel do 23 kg + 1 ks příručák + osobní věc
 • Dostupnost: září – prosinec 2023
 • Příkladové termíny:
  • 11.9. – 27.9. za 12 748 Kč
  • 24.9. – 2.10. za 12 748 Kč (vč. státního svátku)
  • 2.10. – 16.10. za 12 748 Kč
  • 1.11. – 14.11. za 12 748 Kč
  • 15.11. – 28.11. za 12 788 Kč (vč. státního svátku)
  • 30.11. – 20.12. za 12 788 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Mauricius – perla v Indickém oceánu

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 748 Kč
Mauricius z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Kenya Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)