Malajsie: z Prahy do Kuala Lumpur
9.8.2023

Malajsie: z Prahy do Kuala Lumpur

13 615

O této nabídce

Táhne vás to do jihovýchodní Asie, ale v Thajsku jste už byli? Včera jsme vám přinesli tip na letenky z Prahy na thajský Phuket, které se objevily v rezervačním systému ománské aerolinky SalamAir. Díky ní také ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Kuala Lumpur v Malajsii za 13 615 Kč. Termíny jsou opět k mání na od konce října a po celý listopad, jako příkladový termín uvádíme odlet 14. a návrat 28. listopadu. Po cestě vás vždy čeká jeden delší a jeden krátký přestup v ománském Maskatu (MCT). 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte v rámci tarifu „Friendly“, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 13 960 Kč. Občerstvení je u SalamAir za poplatek.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za exotikou do Malajsie

Jenom se řekne Malajsie a už cítíte tu vlhkou vůni pralesa, slyšíte šum moře a vidíte krásu čajových plantáží splývajících po kopcích. Malajsie je možná zastíněná svými sousedy, ale sama toho má přinejmenším stejně tolik co nabídnout. Bílé pláže okolních ostrůvků tam jsou lemovány korunami stromů obývanými divokými orangutany a hory tam nad hladinou doplňují dechberoucí a nedotčený podvodní svět. Kuala Lumpur se svou přehlídkou mrakodrapů je jedním z těch čistších a bohatších asijských velkoměst, malebnou koloniální architekturu zas najdete v pestrobarevné Malacce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Malajsie a přestup v Ománu

Pro cesty do Malajsie již nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Malajsii“.

Pro vstup na území Ománu potřebujete vízum, které získáte po příletu a nebo si o ně zažádejte online předem. Dále musíte mít pojištění, které kryje výlohy spojené s COVID-19. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy do Kuala Lumpur za 13 615 Kč
Malajsie: z Prahy do Kuala Lumpur

Bude se hodit

Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

SalamAir

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)