Malajsie z Budapešti na příští rok vč. odbaveného báglu
5.6.2024

Malajsie z Budapešti na příští rok vč. odbaveného báglu

12 797

O této nabídce

Pokud na tvém cestovatelském wishlistu svítí neodšktnutá Malajsie, máš teď skvělou příležitost si tuto příjemnou „povinnost“ splnit. Díky aerolince Air China nyní pořídíš zpáteční letenky do Kuala Lumpur z Budapešti, a to za fajnovou cenu 12 797 Kč (včetně odbaveného báglu). Celou řadu termínů pořídíš od února do dubna příštího roku – tak si splň sen například od 24. února do 9. března. Po cestě tě vždy čeká jeden přestup v čínském Pekingu, který můžeš využít k návštěvě města díky tranzitním vízům zdarma.

Jak jsme již avizovali, v ceně letenky máš odbavené zavazadlo od 23 kg a na palubu si vezmeš klasický příručák o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během všech letů se můžeš těšit na teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Za plážemi i přírodou do Malajsie

Jenom se řekne Malajsie a už cítíš tu vlhkou vůni pralesa, slyšíš šum moře a vidíš krásu čajových plantáží splývajících po kopcích. Malajsie je možná zastíněná svými sousedy, ale sama toho má přinejmenším stejně tolik co nabídnout. Bílé pláže okolních ostrůvků tam jsou lemovány korunami stromů obývanými divokými orangutany a hory tam nad hladinou doplňují dechberoucí a nedotčený podvodní svět. Kuala Lumpur se svou přehlídkou mrakodrapů je jedním z těch čistších a bohatších asijských velkoměst, malebnou koloniální architekturu zas najdeš v pestrobarevné Malacce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Malajsie a přestup v Číně

Vstup na území Malajsie není podmíněný žádnými speciálními dokumenty, vystačíš si s platným pasem. Více se dočteš v našem průvodci.

Pokud se během přestupu v Číně budeš chtít podívat do Pekingu, dostaneš tranzitní vízum zdarma. Další informace najdeš v našem článku.

Náhled letenky z Budapešti do Kuala Lumpur za 12 797 Kč
Malajsie z Budapešti na příští rok vč. odbaveného báglu

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)