Madeira přímým letem z Berlína
5.6.2020

Madeira přímým letem z Berlína

1 648

O této nabídce

Vydejte se na čarokrásný portugalský ostrov Madeira. Zpáteční letenky na přímých letech, z nového letiště Brandenburg v Berlíně, můžete zakoupit již za 1 648 Kč. V nabídce se nachází termíny na prosinec 2020 až jaro 2021. Lety jsou operovány s nízkonákladovou společností Easyjet. S sebou si tak budete zdarma moci vzít pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm (na druhou stranu není hmotnostně omezeno).

Jak jsme inzerovali již dříve, na podobné roční období jsou k mání i letenky z Prahy s aerolinkou TAP Portugal. V tomto případě se však nejedná o přímé lety, nýbrž s mezipřistáním v Lisabonu a jejich cena začíná od 3 731 Kč. V ceně letenek se též nachází pouze příruční zavazadla, a to o rozměrech 55 x 40 x 20 cm do 8 kg a menší 40 x 30 x 15 cm  do 2 kg. Kalendář všech dostupných termínů naleznete níže.

Je tedy na vás, zda zvolíte levnější a přímý let, nebo dražší s mezipřistáním, ale s odletem z Prahy.

Proč letět na ostrov Madeira?

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

  • Rezervujte: pro let z Berlína přes web aerolinky,  pro let z Prahy přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
  • Dostupnost: prosinec 2020 – březen 2021
  • Termíny:
    • 9. – 19. prosinec za 1 807 Kč
    • 9. –  23. prosinec za 1 648 Kč
    • 9. – 16. leden za 2 127 Kč

Ubytování

S rezervací ubytování nijak chvátat nemusíte, jelikož odlet se uskuteční až za dlouhou dobu. Doporučujeme však sledovat vývoj místní koronavirové situace a případně vybírat z těch ubytování, jež nabízí zrušení rezervace zdarma. Nejširší nabídku ubytování naleznete klasicky na  Bookingu, Hotels. com či AirBnB.

Autopůjčovna

Vypůjčení si auta na Madeiře rozhodně doporučujeme. Nejen, že získáte časovou volnost, ale poznáte také zákoutí, kam se hromadnou dopravou dostat nelze. Pro nabídku těch nejlepších aut mrkněte do naší autopůjčovny.

 

Náhled zpátečních letenek z Berlína na Madeiru za 1 648 Kč

Madeira přímým letem z Berlína


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

easyJet

TAP Air Portugal

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)