Madeira z Prahy se zastávkou v Lisabonu
29.4.2020

Madeira z Prahy se zastávkou v Lisabonu

3 731

O této nabídce

Přesně před týdnem se na našem webu objevil první tip na levné letenky po delší odmlce. Naznačovali jsme, že nás zajímá především váš názor na zveřejňování „letenkových tipů“ – zejména na období podzim 2020 a zima 2020/2021, kdy již nebude hrozit nikterak výrazné zdravotní riziko. Vzhledem k tomu, že reakce a názory byly vesměs pozitivního charakteru a mnoho z vás vyslovilo zájem o servírování tradičních tipů na levné letenky, budeme v tom pomalu pokračovat.

I dnes zůstaneme u portugalského dopravce TAP. Z jeho nabídky tentokráte vylovíme atraktivní letenky s cílem na Madeiře. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Madeira na vás totiž čekají za velmi lákavou cenu 3 731 Kč. Dostupné termíny naleznete od října 2020 do března 2021 přímo v našem kalendáři. Madeiře se nikoliv nadarmo přezdívá „ostrov věčného jara“, tudíž se jedná o takřka ideální plán k útěku před středoevropskými plískanicemi v zimním období. Příjemným bonusem pak bude možnost naplánovat si stopover v Lisabonu dle vlastní libosti. Jakákoliv zastávka v Lisabonu je totiž v našich očích vždy příjemným zpestřením každé cesty, neboť portugalská metropole uhrane každému.

Proč právě Madeira?

Vydejte se z Prahy na ostrov Madeira, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu. Oblékněte pončo z ovčí vlny. Dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam pospíchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na širokou nabídku ubytovacích kapacit na osvědčeném Bookingu, Hotels. com či využít služeb AirBnB.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 731 Kč

Madeira z Prahy se zastávkou v Lisabonu

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)