Los Angeles z Prahy se zastávkou v Göteborgu
26.11.2021

Los Angeles z Prahy se zastávkou v Göteborgu

4 634

O této nabídce

Parádní skládačku letenek s cílem v Kalifornii jsme si pro vás přichystali hnedka po ránu – Los Angeles z Prahy za naprosto skvělou cenu 4 634 Kč! Základem kombinace se stanou akční letenky ze švédského Göteborgu do Los Angeles za 4 195 Kč. K nim poté dokoupíte přískoky mezi Prahou a Göteborgem a využijete přitom aktuální „Black Friday“ akce u Ryanairu s podtitulem „1+1 letenka zdarma“. Poletíte-li ve dvou osobách, pak nás zpáteční letenky na jih Švédska vyjde na 439 Kč/os.

Dostupné termíny se odvíjí od nabídky skandinávského dopravce SAS, který operuje hlavní lety. Vybírat lze z nabídky během prvního kvartálu kalendářního roku 2022 a přehled dostupných termínů jako vždy naleznete v našem kalendáři. Přískoky do Švédska a zpět potom ulovíte u Ryanairu, který linku z Prahy do Göteborgu v zimním letovém řádu operuje 2× týdně (pátky a neděle). Je třeba počítat se skutečností, že se nevyhnete minimálně jedné noci na cestě (viz příkladový termín).

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Spojených amerických států musíte disponovat těmito dokumenty:

Očkovací certifikát nemusí dokládat děti ve věku od 2 do 18 let, které si vystačí s negativním testem. Děti mladší 2 let jsou potom této povinnosti zbaveny zcela. Více informací o cestách do USA naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Washingtonu.

Zastávka ve Švédsku

Jelikož kvůli vstupu do USA musíte být plně očkováni, není pro vás zastávka ve Švédsku z hlediska byrokracie další zátěží. Vystačíte si očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas) a žádné formuláře netřeba. Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Švédska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Stockholmu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla: pouze příruční
 • Dostupnost: leden – březen 2022
 • Příkladový termín:
  • 4. – 18. 2. za 4 634 Kč
   • Praha – Göteborg -> 4. – 18. 2. za 439 Kč/os.
   • Göteborg – Los Angeles -> 5. – 17. 2. za 4 195 Kč/os. >> REZERVUJ ZDE

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Göteborgu do Los Angeles za 4 195 Kč/os.
Los Angeles z Prahy se zastávkou v Göteborgu
Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 439 Kč/os.
Los Angeles z Prahy se zastávkou v Göteborgu

Bude se hodit

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)