Londýn z Prahy od ledna do března
27.11.2023

Londýn z Prahy od ledna do března

760

O této nabídce

Pokud jste si ještě nenaplánovali zimní výlet po evropských metropolích, tak je nejvyšší čas. Ideální destinací je bezpochyby britský Londýn, kam si zaletíte z Prahy na křídlech aerolinky Wizz Air. Letenky pořídíte za 760 Kč na termíny od ledna do března příštího roku, třeba na prodloužené víkendy. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Zaleťte si do Londýna například v termínu od 18. do 21. ledna.

V ceně máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 235 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 1 525 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Londýna nejen na prodloužené víkendy

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Cesty do Velké Británie jsou již zcela bez omezení. Nepotřebujete ani očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 760 Kč
Londýn z Prahy od ledna do března


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Londýn Luton (LTN)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)