LM zájezdy z Prahy do Thajska – Krabi na začátku dubna
7.4.2023

LM zájezdy z Prahy do Thajska – Krabi na začátku dubna

24 990

O této nabídce

V nabídce cestovní kanceláře Čedok máte tradičně možnost ulovit last minute zájezdy z Prahy do Thajska! Nadcházející turnus nabírá na atraktivitě díky možnosti využití Velikonočního pondělí a ušetření jednoho dne dovolené. Odlet přímým letem z Prahy je totiž naplánován již na zítřejší večer. Návrat potom připadá na další neděli (na místě vás čeká celkem sedm nocí). Ceny kompletního balíčku vč. ubytování ve 4* hotelech se stravováním formou polopenze začínají na 24 990 Kč.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 8. 4. -> Praha – Krabi -> 21:00 – 12:45 (+1)
  • 16. 4. -> Krabi – Praha -> 12:35 – 19:40
 • Hotely:
  • 4* Hotel Krabi Chada Resort za 24 990 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Chada Thai Village Resort za 25 390 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Chada Beach Resort and Spa za 29 490 Kč (polopenze)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta z Prahy do Thajska

Pro cestování do Thajska platí podmínky  „jako dřív“ . Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled zájezdu z Prahy na Krabi za 24 990 Kč

LM zájezdy z Prahy do Thajska – Krabi na začátku dubna


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)