Listopadové letenky z Vídně do Abú Dhabí
4.10.2023

Listopadové letenky z Vídně do Abú Dhabí

2 443

O této nabídce

Nejlevnější letenky do Perského zálivu tradičně ulovíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Tentokráte dopravce nabízí zlevněné letenky na vybrané termíny po čas listopadu a první poloviny prosince. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Abú Dhabí (AUH) ulovíte za ceny od 2 443 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset připlatit 10 € / směr). Zpříjemněte si proto podzimní dny výletem do Spojených arabských emirátů a kromě Abú Dhabí neopomeňte navštívit také sousední Dubaj.

Veškeré informace o letišti v Abú Dhabí (AUH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Cestování do Spojených arabských emirátů je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 2 443 Kč

Listopadové letenky z Vídně do Abú Dhabí


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)