Levné zimní letenky do New Yorku: z Mnichova
3.1.2023

Levné zimní letenky do New Yorku: z Mnichova

6 763

O této nabídce

Využijte akční nabídky portugalského dopravce TAP Air Portugal a zaleťte si na zimní výlet do ikonického New Yorku. Zpáteční letenky z Mnichova na východní pobřeží USA aktuálně ulovíte za skvělou cenu 6 763 Kč. Dostupné jsou termíny během února a března letošního roku a přehledně shrnuté je naleznete tradičně v našem kalendáři níže.

Základní tarif „Discount“ obsahuje bezplatnou přepravu dvou příručních zavazadel. Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným, kupte letenky ve vyšším tarifu „Basic“ za 9 179 Kč. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v Lisabonu. Ve vybraných termínech lze díky celodenní zastávce (od rána do pozdního odpoledne) využít layover také v prohlídce portugalské metropole.

PS: Pokud preferujete odlet z Prahy a cestu s odbaveným zavazadlem, využijte této skvělé a stále platné nabídky od Singapore Airlines.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: únor & březen 2023
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do New Yorku za 6 763 Kč

Levné zimní letenky do New Yorku: z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)