Levné prázdninové letenky z Prahy do Malagy
21.7.2021

Levné prázdninové letenky z Prahy do Malagy

od 1 008

O této nabídce

Letní turistická sezona je v plném proudu a zájem o cestování velký. Na zvýšenou poptávku samozřejmě reagují i letečtí dopravci, kteří na oblíbených trasách přidávají další a další rotace. Jednou z takových tras je i ta z Prahy do Malagy, na níž provozují linky rovnou dvě aerolinky. Ryanair v srpnu přidá čtvrtou týdenní rotaci (středa), zatímco Smartwings do Malagy létají 5× týdně již nyní.

Vzájemná konkurence obou aerolinek pak vede k cenovému souboji, z něhož profitujeme především my – cestovatelé. Nejlevnější letní letenky z Prahy do Malagy, jejichž cena začíná na 1 008 Kč, pořídíte během srpna (termíny vždy uprostřed týdne) v rezervačním systému Ryanairu. Zahanbit se ale nenechá ani tuzemský dopravce, který nabízí zpáteční letenky na čtvrtečních rotacích také za velmi hezkou cenu –1 842 Kč (viz tento kalendář).

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Momentálně jsou cesty na Pyrenejský poloostrov volné a stačí vyplnit tento zdravotnický formulář. Je ovšem třeba počítat také s možností, že ČR spadne mezi rizikové země, což by znamenalo povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko jsou nyní zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky Ryanairu

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Malaze nebo kdekoliv jinde na jihu Španělska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech. V příkladové termínu vyjde týdenní pronájem vozu za 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy do Malagy (s Ryanairem) za 1 008 Kč

Levné prázdninové letenky z Prahy do Malagy

Náhled letenky z Prahy do Malagy (se Smartwings) za 1 842 Kč

Levné prázdninové letenky z Prahy do Malagy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)