Levné letenky na Sicílii: v prosinci z Prahy do Katánie
30.11.2021

Levné letenky na Sicílii: v prosinci z Prahy do Katánie

598

O této nabídce

Zpříjemněte si některý z prosincových víkendů a vyrazte na Sicílii. Maďarská aerolinka Wizz Air aktuálně nabízí levné zpáteční letenky z Prahy na Sicílii do města Katánie za velmi hezkou cenu 598 Kč. Odlet je naplánován již na sobotní dopoledne, zatímco návrat na úterní ráno. Vzhledem k rannímu úternímu návratu se v případě „home-office“ stihnete věnovat i práci a celý výlet vám spolkne pouze jeden den dovolené. Za pár stokorun pak ulovíte letenky také na další prosincové prodloužené víkendy.

Na nějakou dobu se nejspíše jedná o poslední nabídku akčních letenek z Prahy do Katánie, neboť Wizz Air zkraje nového roku plánuje provoz na této lince pozastavit. Přerušení je prozatím plánováno na období od 8. ledna do 19. února 2022.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy, nejen na formuláře, a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Sicílii mimo hlavní sezonu

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ve srovnání s letními měsíci se ceny pronájmu vozů pohybují v příjemnějších hladinách a příkladovém termínu vás půjčení malého auta vyjde na cca 1 000 Kč / prodloužený víkend.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 598 Kč

Levné letenky na Sicílii: v prosinci z Prahy do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)