Levné letenky na Maltu z Vídně během srpna a září
27.7.2021

Levné letenky na Maltu z Vídně během srpna a září

513

O této nabídce

Středomořský ostrov Malta v polovině července výrazně zpřísnil podmínky vstupu a na krátkodobou dovolenou jsou tam vítáni pouze plně očkovaní cestovatelé. Na druhou stranu tento krok znamenal i snížení cen letenek, po nichž je vzhledem k podmínkám cestování menší poptávka. Na trase z Vídně navíc o zákazníky soupeří dva velcí kohouti v podobě nízkonákladových dopravců Ryanair a Wizz Air. Irský dopravce trasu obsluhuje 3× týdně (pondělí, středa a sobota), zatímco maďarský konkurent 2× týdně (středa a neděle). Přímý souboj na středečních rotacích s sebou přináší levné letenky na Maltu, jejichž cena začíná na 513 Kč. K levnému nákupu tentokráte není třeba ani členství ve WDC.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Před cestou na Maltu je třeba předložit doklad o ukončeném očkování proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny od druhé dávky) a disponovat vyplněným příjezdovým formulářem. Výjimku mají děti mladší 5 let, které mohou cestovat s očkovanými rodiči bez omezení. Děti věku od 5 do 11 let musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Malta je nyní zařazena do červené kategorie. S dokončeným očkováním (opět min. 2 týdny po druhé dávce) vám k návratu postačí vyplněný příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Maltě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V závěru léta jsou již ceny pronájmů vozů příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou a půjčení auťáku vyjde cca 3,5 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 513 Kč

Levné letenky na Maltu z Vídně během srpna a září


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)