Levné letenky do Mexika z Berlína v hlavní sezóně
12.7.2021

Levné letenky do Mexika z Berlína v hlavní sezóně

9 059

O této nabídce

Chtěli byste si i na podzim nebo v zimě dopřát tropických teplot a exotiky? Leťte za akční cenovku na mexický Yucatán! Aerolinka TAP Portugal nyní nabízí letenky z Berlína do Cancúnu za pouhých 9 059 Kč a to včetně termínů v hlavní sezóně. Tak na co ještě čekáte?

V nabídce je mnoho termínů od září až do dubna příštího roku. Podzimní termíny jsou vedlejší turistickou sezónou, a to z důvodu období dešťů a zvýšeného rizika hurikánů v Mexiku – v těchto termínech ale také najdete nejlevnější ubytování a další služby a ty nekonečné písečné pláže budete mít jenom pro sebe. Od listopadu do dubna je na Yucatánu naopak naprosto ideální počasí na dovolenou se sluníčkem a teplotami dosahujícími i více než 30 °C. Co víc si v období pochmurné zimy přát?

Na cestě vás čeká krátký přestup v Lisabonu. Na palubu letadla si s sebou můžete vzít až dvě kabinová zavazadla – větší o rozměrech až 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti 8 kg a menší o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 15 cm a hmotnosti 2 kg. Na plavky, žabky a letní šaty to bohatě stačí.

Klenoty mexického Yucatánu

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

Opatření v souvislosti s epidemií COVID-19

Pro vstup na území Německa a cestu na berlínské letiště není nutné splňovat žádné podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19. Pro vstup do Mexika je nutné vyplnit vstupní formulář. Žádné další vstupní podmínky do Mexika v souvislosti s epidemií COVID-19 nejsou v platnosti, nicméně pro přestup v Lisabonu je nutné se prokázat EU digitálním zeleným certifikátem, negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin v době odletu nebo negativním antigenním testem ne starším 48 hodin. Výjimka se vztahuje na děti do 12 let. Tuto podmínku pro přestup v Lisabonu je nutné splnit v obou směrech.

Pro přílet do Německa a následný tranzit zpět do ČR není nutné splňovat žádné podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19. Pro návrat do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář, prokázat se negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin v době odletu z Cancúnu a dále absolvovat další PCR test na COVID-19 nejdříve pátý den po návratu do ČR a do obdržení výsledků tohoto testu se samoizolovat. Výjimku mají děti do 6 let, dále osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a plně očkované osoby s očkováním ukončeným alespoň před 14 dny.

Do doby vašeho odletu se mohou podmínky vstupu do jednotlivých zemí změnit. Aktuální podmínky vstupu do Německa sledujte blíže před vaší cestou na stránkách Velvyslanectví ČR v Berlíně. Aktuální podmínky tranzitu v Lisabonu sledujte na webu TAP Portugal. Podmínky vstupu do Mexika najdete na stránkách Velvyslanecství ČR v Mexiku a informace o návratu do ČR si můžete přečíst v našem článku.

Akční letenky na Yucatán

 • Rezervujte: přes web aerolinky
 • Zavazadla: dvě kabinová zavazadla
 • Dostupnost: září 2021 – duben 2022
 • Termíny:
  • 25. 9. – 8. 10. za 9 059 Kč
  • 23. 10. – 31. 10. za 9 059 Kč
  • 26. 11. – 10. 12. za 9 964 Kč
  • 17. 1. – 25. 1. za 9 059 Kč
  • 10. 3. – 2. 4. za 9 059 Kč
  • 12. 3. – 28. 3. za 9 059 Kč
  • 18. 3. – 3. 4. za 9 183 Kč

a mnoho dalších…

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na Yucatánu

Nejlevnější ubytování v Mexiku hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná.

Autopůjčovna na Yucatánu

Chcete poznávat klenoty mexického Yucatánu po vlastní ose a z pohodlí pronajatého auta? Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Mexiku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 9 059 Kč

Levné letenky do Mexika z Berlína v hlavní sezóně


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)