Levné letenky do Jordánska: z Vídně do zimního Ammánu
19.11.2022

Levné letenky do Jordánska: z Vídně do zimního Ammánu

732

O této nabídce

Již za několik dnů si užívat příjemné slunečné počasí v Jordánsku, pochutnávat si na lahodném humusu v ammánských ulicích, objevovat skalní město Petra či nocovat pod hvězdami ve Wadi Rum? Žádný problém! Díky levným letenkám z Vídně do Ammánu si můžete na Blízký východ zaletět za skvělé ceny nejen za konci listopadu, ale také během prosince a druhé poloviny ledna. Nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Jordánska ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air za 732 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC – ostatní cestovatelé za letenky zaplatí 1 220 Kč).

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Cestování do Jordánska je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Ammánu za 732 Kč

Levné letenky do Jordánska: z Vídně do zimního Ammánu


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)