Léto i babí léto v temperamentní Neapoli z Prahy
24.6.2022

Léto i babí léto v temperamentní Neapoli z Prahy

498

O této nabídce

Neapol temperamentní, Neapol vášnivá. Zaleťte si ochutnat tu pravou italskou pizzu, smetanové gelato a smočit se v azurovém moři. Neapol je ta „opravdová Itálie“! Letenky do Neapole z Prahy jsou teď v akci za cenovku již od 498 Kč, a to na palubě nízkonákladové aerolinky Wizz Air. V nabídce je široká škála termínů s lehce vyššími cenami o letních prázdninách, kdy je Neapol především dovolenkovou destinací vhodnou na koupání a opalování, a nejlevnějšími letenkami pak od září do listopadu, kdy v Neapoli a celém regionu Kampánie panuje příjemné babí léto ideální na prozkoumání města a přilehlých památek.

V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Temperamentní Neapol

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty honosné paláce a hrady! A nedaleké Pompeje!

Levné letenky do Neapole z Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup do Itálie ani pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže k době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Itálii.

Ubytování

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování v Neapoli. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Chcete poznat krásy Itálie za městskou hranicí Neapole? Pronájem auta a poznávání krajiny po vlastní ose je nejpohodlnější cestou, jak Itálii procestovat. Upozorňujeme ale, že styl řízení místních řidičů je velmi temperamentní, a je třeba se na to připravit. Abyste ušetřili na půjčovném, doporučujeme vám rezervovat automobil skrze naší autopůjčovnu.

Náhled levné letenky do Neapole z Prahy

Léto i babí léto v temperamentní Neapoli z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)