Letní Sicílie z Prahy za hubičku
13.7.2021

Letní Sicílie z Prahy za hubičku

1 068

O této nabídce

Představte si slunné ráno, kdy se zlaté paprsky prodírají skrze závěsy vašeho hotelového pokoje. Brioška s pravým italským gelatem k snídani a k tomu kávová tříšť. Rádi byste se už za pár dní takto probouzeli? Zarezervujte si letenku do sicilské Katánie. Nízkonákladové aerolinie Wizz Air nyní mají v prodeji letenky na ostrov Sicílie z Prahy od 1 068 Kč. V nabídce je mnoho letních termínů od července až do září. Vaší vysněné dovolené tak už nic nebrání…

Na nejnižší ceny dosáhnete s členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Zakoupení členství se vyplatí pro všechny, kdo cestují alespoň ve dvou, nebo si u Wizz Airu zakoupí více než jednu letenku ročně. V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti až 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla o rozměrech až 55 x 40 x 23 cm získáte zakoupením Wizz Priority za 458 Kč za směr, případně si můžete připlatit za odbavené zavazadlo, ceny začínají od 661 Kč za směr, dle hmotnosti zavazadla.

Slunná Sicílie

Jako míč kopaný italskou botou leží uprostřed Středozemního moře ostrov Sicílie. Je nádherný, barevný, jak kdyby zastavený v čase. V samém jeho srdci se vysoko k nebi zdvihá mohutná Etna, nevyzpytatelná sopka, hrozivá ale i štědrá jakožto dárkyně úrodné půdy pro sicilské zahrady a vinice. Vždyť právě tam pod spalujícím sluncem dozrává slaďonká, opojná Marsala. Vydejte se za úchvatnými památkami až z dob starověkého Řecka nebo se svlékněte do plavek a smočte svá těla v průzračné vodě.

Letenky do Sicílie z Prahy

 • Rezervujte: přes web aerolinky
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Termíny:
  • 27. 7. – 5. 8. za 1 068 Kč pro členy WDC / 1 458 Kč bez členství
  • 3. 8. – 10. 8. za 1 208 Kč pro členy WDC / 1 678 Kč bez členství
  • 3. 8. – 19. 8. za 1 068 Kč pro členy WDC / 1 538 Kč bez členství
  • 12. 8. – 26. 8. za 1 148 Kč pro členy WDC / 1 668 Kč bez členství
  • 26. 8. – 9. 9. za 1 198 Kč pro členy WDC / 1 718 Kč bez členství
  • 14. 9. – 23. 9. za 1 338 Kč pro členy WDC / 1 858 Kč bez členství

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Opatření v souvislosti s epidemií COVID-19

Pro vstup do Itálie je nutné se prokázat EU digitálním zeleným certifikátem, výjimka platí pro děti mladší 6 let. Dále je nutné vyplnit vstupní formulář. Aktuální podmínky vstupu do Itálie sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Pro návrat zpět do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář. Dále je nutné podstoupit PCR nebo antigenní test, a to nejdříve 72 hodin před odletem a nejpozději 5 dní po návratu v případě PCR testu a nejdříve 48 hodin před odletem a nejpozději shodně 5 dní po návratu v případě antigenního testu. Výjimka se vztahuje na děti do 6 let, dále na osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a na plně očkované osoby s očkováním ukončeným alespoň před 14 dny. Více informací o návratu do ČR z Itálie a dalších zemí si můžete přečíst v našem článku.

Ubytování

Nejlevnější ubytování na Sicílii hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná.

Autopůjčovna

Chcete poznávat zákoutí krásné Sicílie po vlastní ose a z pohodlí pronajatého automobilu? Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny na Sicílii v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky na ostrov Sicílie z Prahy za 1 068 Kč

Letní Sicílie z Prahy za hubičku

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)